1 » ASF zwalczanie i profilaktyka2

ASF zwalczanie i profilaktyka

ASF zwalczanie i profilaktyka ASF - AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ DEZYNFEKCJA, MATY, WYPOSAŻENIE
Kategoria stworzona z myślą o szybkim zakupie produktów do profilaktyki i zwalczania choroby świń - ASF
W tej kategorii znajdziecie Państwo: maty dezynfekcyjne, chemię dezynfekcyjną, odzież ochronną i inne niezbędne do zabezpieczania siebie i fermy produkty.

Czym jest ASF?
Afrykański pomór świń (ASF) to bardzo szybko i agresywnie szerząca się , zakaźna choroba wirusowa, na którą chorują świnie domowe a także dziki.  Ludzie nie mogą zarazić się ASF  w  związku, z czym choroba ta nie stwarza zagrożenia dla ich zdrowia i życia. Najczęstszym sposobem zakażenia zwierząt jest bezpośredni lub pośredni kontakt z osobnikami zakażonymi. Niezwykle istotne jest przestrzeganie zasad higieny na fermach. Należy pamiętać o matach dezynfekcyjnych, dezynfekcji pomieszczeń, środków transportu. Obsługa fermy powinna używać zalecanej odzieży ochronnej.

Chemia dezynfekcyjna  w zwalczaniu ASF - dezynfekcja
Polecamy Państwu sprawdzone produkty dezynfekcyjne w walce z Afrykańskim Pomorem Świń. Są to środki odkażające które posiadają badania na skuteczność w zwalczaniu choroby. Virocid, Virkon S, Aldekol to tylko nieliczne spośród szerokiej gamy dostępnych w hurtowni produktów. Nadają się do nasączania mat dezynfekcyjnych, do oprysku, zamgławiania na zimno i gorąco.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje